+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

06-07 грудня 2018 р. «Високоефективна рідинна хроматографія (ВЕРХ): питання - відповіді».

11/12/18

В семінарі приймали участь працівники лабораторій харчового та фармацевтичного напрямків.

Заняття проводив Макаренко Олександр Григорович - кандидат хімічних наук, доцент кафедри харчової хімії Національного університету харчових технологій.

Деякі питання, які розглядалися в ході заняття:

1. Час життя колонки або чому параметри колонки можуть різко погіршитися і як цього уникнути?

2. Причина хвостатих піків і як «відрізати» хвости?

3. Система забилася або показує високий тиск або тиск різко піднявся в середині аналізу - що робити і як виправити?

4. Піки примари - звідки вони беруться і що з ними робити?

5. Кондиціювання колонок - що це таке? Приклади кондиціонування колонки.

6. Чому рН впливає на форму піка? Причини і наслідки.

7. Як довго «живе» колонка? Або, коли потрібно купувати нову колонку?

По закінченню всі учасники заняття отримали символічні солодкі подарунки напередодні Нового року.

Ми із задоволенням дякуємо нашим слухачам за довіру до компанії «Стандарти Технології Розвиток», дружню атмосферу та обмін досвідом і запрошуємо всіх на наші нові заходи!

Відгуки:

Ткач Сергій Олегович, спеціаліст лабораторії, ПАТ «Фармак»: "Дякую за чудово організований і проведений семінар. За цих два дні я отримав багато нової, цікавої та корисної для моєї роботи інформації, яка в подальшому буде використовуватися в цілях забезпечення покращення якості продукції нашого підприємства. Інформація викладена чітко і лаконічно. Дуже сподобалося те, що коли лектор зачіпав складні тематики, він з легкістю розширював інформацією подану в презентації. Перерви на каву, відступи автора від тематики в сторону  життєвих ситуацій додавали семінару бадьорості та розріджували атмосферу «суворого» академічного навчання".

Омельченко Віталій Вікторович, провідний інженер-лаборант, ПрАТ «Колос»: "Добре підібрана форма подачі матеріалу «питання-відповіді», розглядаються конкретні випадки з повсякденної практики. Семінар буде корисним як для початківця, так і для досвідченого хроматографіста".

Бабій Анна Олексіївна, хімік-аналітик, ТОВ «Фабрика агрохімікатів»: "Хочу висловити вдячність за проведення семінару лектору та за чудову організацію організаторам. Отримала багато корисної інформації щодо покращення роботи та усунення проблем, що виникають при роботі на рідинному хроматографі".

назад