+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

18-19 червня 2015 р. відбувся новий семінар "Пастки та джерела проблем у ВЕРХ"

19/06/15

Семінар став цікавим як для співробітників фармацевтичних підприємств, так і для співробітників лабораторій харчової галузі, для закладів науки.
Автором та ведучим семінару був провідний викладач Учбового Центру "СтТР" Макаренко А.Г. - кандидат хімічних наук, експерт в галузі інструментальних методів аналізу.

В ході семінару розглядалися виключно практичні аспекти ВЕРХ:  Особливості приготування рухомої фази. Вплив рН, концентрації елюента, чистоти розчинників та рухомої фази на хроматогрфічну систему, особливості дегазації; Приготування зразків, природа виникнення домішків у зразках, розкладання зразків. Особливості введення зразків в колонку, точність інжектування, виникнення піків-артефактів;  Клифікація обернених фаз і їх вибірковість. Хімічні реакції в колонках, вплив температури на розділення речовин. Особливості використання детекторів, перевантаження детектора, вплив шуму на точність аналізу, кількісний аналіз малих концентрацій речовин; Основи стратегії розробки методу ВЕРХ, оптимізація методики на прикладі використання обернено-фазової хроматографії. Розробка валідаційного протоколу та звіту з валідації методики ВЕРХ. Верифікація методики.

Один з відгуків про семінар:

Кузнецова Е.М., научный сотрудник «ДП «Научный центр превентивной токсикологи пищевой и химической безопасности им. Ак. Медведя МОЗ Украины»: "Я занимаюсь аналитической химией пестицидов. Анализ методом ВЭЖХ занимает большое (если не главное) место в этой области. Прослушав семинар я хочу выразить благодарность Макаренко А.Г. за очень интересные лекции. Очень важно то, что лекции читал практик, который не в теории, а на практике, знает все нюансы ВЭЖХ-анализа. Очень многие примеры и практические советы, которые приводил Александр Григорьевич, я буду использовать и в своїй дальнейшей работе. Благодаря семінару, я получила ответы на многие вопросы, которые позникали у меня в процес се анализа.
Отдельно хочу выразить благодарность организаторам семинара. Обязательно прослухаю и другие семинары.
Я уверена, что к моим словам присоединятся все курсанты, присутствовавшие на семинаре.
Еще раз, огромное всем спасибо!"

Більше відгуків про семінар на строрінці нашого сайту "Відгуки"

назад