+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

22 липня на базі АТ "Галичфарм" пройшов навчальний семінар "Фармацевтична розробка".

22/07/16

22 липня на базі АТ "Галичфарм" пройшов навчальний семінар "Науково-практичні засади фармацевтичної розробки". Ведучою семінару була канд. фармацевтичних нвук Наталія Іванівна Гудзь. Слухачами семінару були співробітники дослідного центру підприємства. На семінарі розглядалися важливі питання, якими необхідно володіти при розробці та формуванні реєстраційного досьє для парентеральних лікарських засобів, сиропів та лікарських засобів рослинного походження. Розглядалися, більшою мірою, практичні питання, повязані з обгрунтуванням вибору діючих та допоміжних речовин, пакувальних матеріалів, а також принципи безпеки під час вибору допоміжних речовин. Особлива увага приділялася нормативним документам Європейської агенції лікарських засобів рослиннного походження, які не мають ще офіційного перекладу в Україні.

Відгук про навчання:

Навчання на тему «Фармацевтична розробка. Практичні аспекти» підготоване та презентоване працівникам ПАТ «Галичфарм» кандидатом фармацевтичних наук Гудзь Наталією Іванівною, компанія «Стандарти Технології Розвиток» було надзвичайно цікавим, доступним та легким для сприйняття, а також актуальним для виконання щоденної роботи з розробки нових лікарських засобів. Особливо вразило наведення великої кількості реальних прикладів з розробки ГЛЗ різних лікарських форм, при цьому відчувається, що викладач має високий рівень знань та великий практичний досвід роботи з фармрозробки ГЛЗ. Таку особливість викладача я зустріла вперше, оскільки в більшості випадків на схожих навчаннях можна отримати лише теоретичні знання, які прописані у ДФУ, Настановах та ін., а питання практичного характеру залишаються у більшості випадків без відповіді. Викладач також надав професійну консультацію щодо властивостей окремих субстанцій при розробці лікарської форми, особливостей проведення хроматографічного аналізу ЛРС та ЛЗ.

Навчальний матеріал, підготований викладачем, містить багато інформації, що буде корисною під час фармрозробки препаратів.

Сподіваюсь, що співпраця з Гудзь Наталією Іванівною продовжиться і працівники ДЦ ПАТ «Галичфарм» зможуть почерпнути практичний досвід цього викладача.

Дякую за таке корисне для Дослідного центру навчання

Христина Проказа,

інженер-технолог ТЛ ДЦ

Більше відгуків за посиланням

назад