+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

«Стандарти Технології Розвиток» разом з компанією «Логіклабгруп» провели заняття по РН-метрії

10/12/18

Заняття проводив Макаренко Олександр Григорович - кандидат хімічних наук, доцент кафедри харчової хімії Національного університету харчових технологій.

В ході заняття розглядалися питання:

1. Що таке рН і рОН. Як розрахувати рН розчинів

2. Що таке буфер і буферна ємність. Як розрахувати рН буфера.

3. Приготування і поводження з буферами в лабораторії.

4. Чим міряють рН - від індикаторного паперу до приладів.

5. Типи приладів для вимірювання рН та їх характеристики. Вимоги до приладів.

6. Калібрування рН-метрів.

7. Особливості різних типів електродів. Іон-селективні електроди.

8. Обслуговування рН-метрів.

В другій частині заняття всі слухачі мали можливість застосувати набуті знання на практиці. Обладнання та розхідні матеріали надала партнерська компанія «Логіклабгруп» http://www.llg-ukraine.com.ua/.

По закінченню всі учасники заняття отримали символічні солодкі подарунки напередодні Нового року.

Ми із задоволенням дякуємо нашим слухачам за довіру до компанії «Стандарти Технології Розвиток», дружню атмосферу та обмін досвідом і запрошуємо всіх на наші нові заходи!

Відгуки:

Коваль Денис Ігорович,  лаборант ДП «Перемога нова»: "Семінар сподобався, дякую за надання інформації, все було досить цікаво і «смачно» J. Більш детально дізнався про РН-метр".

Шеремет Ганна Олександрівна, науковий співробітник ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»: "Дуже дякую за цей семінар. Отримала важливу інформацію з калібровки РН-метрії, як працювати з буферами-стандартами. Все було на вищому рівні".

Білявська Любов Олексіївна, науковий співробітник «Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України»: "Семінар дуже сподобався: інформативний, змістовний, пізнавальний. Лектор чудово викладав матеріал. Дуже дружня атмосфера.  Цікаво було ознайомитися із існуючими новинками і прикладами".

назад