+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Атомна спектроскопія з індуктивно-зв'язаною плазмою. ICP-OES, ICP-MS

13/03/19

13 березня 2009 року відбулося лабораторне заняття на тему: «Атомна спектроскопія з індуктивно-зв'язаною плазмою. ICP-OES, ICP-MS». Заняття проводив хімік-методист Данило ШульгаЛабораторне заняття передбачає індивідуальне спілкування з тренером, тому група була невелика - 7 осіб. Це дало можливість кожному з учасників отримати доступ до обладнання, під час практичного заняття і демонстрації процесів.

В ході проведення заняття розглядалися такі питання: область застосування методу оптико-емісійної і мас-спектрометрії з індуктивно зв'язаною плазмою, інструментальне забезпечення методу, оптимізація умов вимірювань, методи калібрування, джерела перешкод оптико-емісійної спектрометрії і методи їх усунення, мокре і сухе озолення проб і багато іншого. В ході заняття проводилася демонстрація аналізу, розбиралися базові питання, підготовка до процесу, а також комплектація, необхідна для роботи.

Слухачі подякували тренеру за індивідуальний підхід, гнучкий та доступний виклад матеріалу!

В кінці заняття всі слухачі отримали іменні сертифікати.

Відгуки учасників:

Гусарова Діна Володимирівна,  начальник лабораторії елементного аналізу, ТОВ «Фабрика агрохімікатів»: "Цікавий прилад. Інформація надана в доступній формі, викладач охоче ділиться своїми знаннями".

Лук’яшенко Владислав Григорович, інженер-дослідник, ТОВ «Фабрика агрохімікатів»: "Семінар чудовий. Відкрив для себе багато чого нового. Дякую".

 

назад