+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Нове лабораторне заняття з ВЄРХ на базі сучасної лабораторії «Біолайтс»

20/05/19

16 травня  2019 року ми провели лабораторне заняття на тему: «Сучасна високоефективна рідинна хроматографія і ультра високоефективна рідинна хроматографія - обладнання та використання в аналізі» разом з нашими друзями та парнерами - експертним центром діагностики та лабораторного супроводу «BioLightS»

Заняття з хроматографії проводив: Макаренко Олександр Григорович - кандидат хімічних наук, доцент кафедри харчової хімії Національного університету харчових технологій. В першій частині заняття були розглянуті такі питання:

1. Особливості сучасних систем ультра високоефективної рідинної хроматографії (УВЕРХ).

2. Апаратне і програмне забезпечення, режими розділення, матеріали в сучасній ВЕРХ і УВЕРХ.

3. Особливості розробки методу аналізу УВЕЖХ. Перенесення методики з ВЕРХ на УВЕЖХ. Пробопідготовка з використанням сучасних сорбентів в твердофазній колоночній екстракції. Застосування для фармацевтичного аналізу і аналізу харчових продуктів.

4. Практичні аспекти ультра високоефективної рідинної хроматографії. Вплив внеколоночних обсягів на ефективність хроматографічного розділення. Проблема розширення смуг в сучасній ВЕРХ і УВЕРХ системах.

5. Градієнтне елюювання в сучасній ВЕРХ, особливо при перенесенні методик на УВЕРХ.

6. Матеріали в ВЕРХ і УВЕРХ - що використовувати для яких цілей.

7. Практичні приклади використання сучасної УВЕРХ і ВЕРХ для аналізу фармацевтичних препаратів, харчових продуктів та інших цілей.

У другій половині заняття для слухачів була проведена екскурсія по головних відділах лабораторії та надана можливість попрацювати на обладнанні та відпрацювати набуті знання на практиці.

Відгуки:

Зварич Галина Віталіївна, науковий співробітник, Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України, ДП: "Дякую О.Г. Макаренку за цікавий, змістовний семінар; за його готовність ділитись знаннями, досвідом. Дякую компанії STD за цікавий, оригінально організований семінар, і зокрема Чоловській Наталії за готовність іти назустріч побажанням учасників семінару і втілення їх в життя".

Павленко Ірина Петрівна, провідний інженер, Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України, ДП: "Семінар дуже цікавий. Гарно організований, цікава екскурсія в лабораторії «Біолайтс». Люди старанно відповідали на всі питання. Змістовно розповіли про свою роботу.  Семінар тематично продуманий, лектор врахував потреби аудиторії, зміг донести нову інформацію по ВЕРХ".

Кузнєцова Олена Михайлівна, науковий співробітник, Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України, ДП: "Як завжди, на високому рівні лекції О.Г. Макаренко та забезпеченість навчальними матеріалами. Особлива вдячність організаторам семінару за проведення його на базі лабораторії Biolights. Співробітникам лабораторії велике спасибі за ознайомлення з діяльністю лабораторії. Я не вперше на семінарах, організованих STD. І, як завжди, все на найвищому рівні. Спасибі!"

Ми дякуємо всіх учасників за теплу атмосферу, гарний настрій та обмін думками та запрошуємо всіх на наші інші заняття. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соцмережах. А якщо ви хотіли би отримувати запрошення  – напишіть, будь ласка, запит за адресою: food@sttd.com.ua

До нових зустрічей!

Запрошуємо вас на практикум "Анализ рисков и система менеджмента качества согласно новой версии 17025", що відбудеться 24 травня 2019 року.

назад