+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Огляди за якістю (PQR) як інструмент, що демонструє незмінний рівень якості продукції, що знаходиться в сфері відповідальності Уповноваженої особи, належну систему моніторингів і систему безперервних удосконалень в рамках актуалізованих правил GMP, принципів PQS і рекомендацій PIC/S

18/04/18

«Огляди за якістю (PQR) як інструмент, що демонструє незмінний рівень якості продукції, що знаходиться в сфері відповідальності Уповноваженої особи, належну систему моніторингів і систему безперервних удосконалень в рамках актуалізованих правил GMP, принципів PQS і рекомендацій PIC/S»

Автори і ведучі: Нікітюк Валерій Григорович, Шакіна Тетяна Миколаївна – кандидати фармацевтичних наук, Ph.D., інспектори, схвалені PIC/S експерти/інспектори/викладачі в сфері GMP/GDP.

З 16 по 18 квітня слухачі семінару-тренінгу вивчали огляди за якістю продукції (PQS - Product Quality Review) - вимоги до PQR в рамках сучасних правил GMP і положень PQS. Опрацювали належне наповнення і практичні моделі формування, аналізу та подання оглядів за якістю продукції (PQR) з урахуванням рекомендацій PIC / S та очікувань регуляторних органів при сертифікації виробництв та реєстрації лікарського засобу інспекторат і регуляторними органами країн-імпортерів. Був організований практичний тренінг по складанню окремих розділів оглядів за якістю.

Запрошуємо на семінар-тренінг, який відбудеться 21-23 травня - «Система навчання персоналу фармацевтичних компаній в рамках правил GxP», реєстрація за посиланням: http://sttd.com.ua/events

Відгуки по пройденому матеріалу:

Лисенко Марина Олександрівна, інженер з якості, Фаркос, ЗАТ: "Семінар був змістовний, насичений, дав відповіді на багато питань, які виникали під час закриття оглядів з якості, висвітлив загальні питання фармацевтичної системи з якості. Інформація за темою була подана зрозуміло, з рнаведенням прикладів".

Хіміч Ірина Валеріївна, начальник відділу управління якістю, Інтерфармбіотек, ТОВ НПК: "Дякую! Все було на дуже високому рівні! Матеріал та отримані знання будуть застосовуватись в роботі. Відповіді на питання, з якими прийшла, були надані в повному обсязі".

Коваленко Ірина Анатоліївна, інженер-лаборант, Мікрохім, ТОВ НПФ: "Семінар дуже сподобався, багато корисної і нової інформації, яка допоможе оптимізувати роботу по данному процесу на підприємстві, де я працюю".

Луценко Тетяна Ігорівна, менеджер з системи якості відділу управління якістю, Інфузія, ПАТ: "Семінар інформативний та насичений цікавим матеріалом, забезпечений технічними засобами. Матеріал викладено доступно та лаконічно. Дякую!"

Русецький Вадим Сергійович, фахівець із якості, Фармацевтична фабрика ДКП, ТОВ: "Достатній рівень технічного забезпечення матеріалу. Питання, які розглядались були в повній мірі розкриті та доступно доведені до слухача".

Скалаух Костянтин Анатолійович, заступник директора з якості, Сперко Україна, ТОВ: "Прекрасная подача материалла , замечательный тренер, очень качественная презентация и полезная практическая часть семинара. Спасибо!"

 

назад