+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Питання-відповіді за новою версією стандарту ISO / IEC 17025 до: 2017. Практичні рішення.

26/12/18

20 - 21 грудня 2018 року ми провели завершальний модуль навчання по темі: «Питання-відповіді за новою версією стандарту ISO / IEC 17025:2017. Практичні рішення щодо змін, шаблони і приклади документів».

Навчання провів Макаренко Олександр Григорович - провідний тренер компанії «Стандарти Технології Розвиток», доцент, кандидат хімічних наук, викладач Національного університету харчових технологій.

Слухачі ознайомилися з новими вимогами стандарту, навчилися планувати зміни в існуючій системі управління, і звичайно ж отримали відповіді на всі свої питання.

Семінар був створений з практичним підходом, для того, щоб слухачі змогли відразу ж застосувати отримані знання та матеріали на своїх робочих місцях. Крім теоретичної бази всі учасники отримали великий обсяг інформації у вигляді літератури і шаблонів документів, завдяки чому вони зможуть передбачити необхідні для впровадження нового стандарту час і ресурси.

Відгуки учасників:

Устянчук Світлана Сергіївна, лаборант, ТДВ «Рівнехолод»: "Семінар був проведений на високому рівні. Викладач доступно подавав матеріал, тому вся інформація легко сприймалася. Пізнала для себе багато нового матеріалу і цим дуже задоволена. Дякую за цікавий семінар і за вашу турботу про нас".

Костенко Ірина Євгеніївна, провідний лікар ветмедицини-патоморфолог, Херсонська регіональна державна лабораторія ім. професора Л.С. Ценковського Держпродспожив-служби України: "Семінар дуже своєчасний та інформативний. Лектор уміло користується знаннями. Інформація подається в доступному сприйняття форматі. Особисто я відкрила для себе багато нового ті цікавого. Організація семінару заслуговує окремої подяки. Все дуже своєчасно та ненав’язливо. Співробітники дуже чемні ті привітні".

Анісімова Галина Іванівна, старший хімік, керівник з якості, ТОВ «Нестле України»: "Семінар 20-21 грудня 2018, як і попередній, що проходив 23.08.2018 року, відвіданий мною, дуже інформативний. Багато чітких роз’яснень від автора семінару, які дуже мені допомагають при адаптації системи якості до нової версії ISO 17025:2017. Додаткові матеріали, надані в ході семінару або посилання на документи, які необхідно врахувати при оновленні - це власне ті матеріали, якими керується персонал нашої лабораторії і є надзвичайно корисними нам при цьому. Автор – дуже цікавий лектор. Дає багато прикладів із власного досвіду щодо ситуацій стосовно розділів стандарту. Вся необхідна інформація викладена в повному обсязі та доступна для людей які є новачками в керуванні системою якості (маю на увазі себе)".

Подгурська Ірина Олександрівна, керівник виробничого відділу, ПП НВП «Еко-Гарант»: "Сподобалась дружелюбна атмосфера на семінарі і висока кваліфікація лектора в різноманітних областях науки. Чудова підбірка матеріалів, зручна роздруківка лекції на папері. Приємно здивували обіди в грузинському ресторані. Щодо побажань на майбутнє – побільше практичних і актуальних порад щодо проходження процедури акредитації. Добре розкрита важливість аналізу ризиків і відмінності між різними версіями ISO, але хотілося б отримати відповіді на питання – якій існує хороший і дієвий шлях проходження акредитації, особливо для нових, щойно створених лабораторій".

По закінченню всі учасники практикуму отримали символічні солодкі подарунки напередодні Нового року.

Ми із задоволенням дякуємо нашим слухачам за довіру до компанії «Стандарти Технології Розвиток», дружню атмосферу та обмін досвідом і запрошуємо всіх на наші нові заходи:

22 січня 2019 р.- семінар: «Захист харчових продуктів від фальсифікації і біотероризму», Гавриленко Е.С.

31 січня 2019 року - практикум: «Розрахунок невизначеності відбору проб - теорія і практика. Вимоги нової редакції стандарту ISO 17025 до: 2017», Макаренко А.Г.

 

 

назад