+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Практична газова хроматографія. Приладове забезпечення. Майстерня вирішення складних завдань

25/03/19

На базі фізико-хімічної лабораторії, ми провели чергове лабораторне заняття з газової хроматографії. Автор і ведучий тренер - Макаренко Олександр Григорович, кандидат хімічних наук, провідний викладач / тренер ТОВ «Стандарти Технології Розвиток».

У програмі заняття розглядалися питання:

1. Теорія газової хроматографії: фактори, що впливають на утримування і поділ - дисперсійне взаємодія, індукційне і диполь-дипольна взаємодія, електронно-акцепторна взаємодія і водневі зв'язку.

2. Вибір капілярних колонок і стаціонарних фаз.

3. Якісний і кількісний аналіз, калібрування.

4. Особливості установки колонок - покрокова інструкція.

Отзывы:

Видрін Дмитро Юрійович, м.н.с, ДП Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України: "Семінар чудовий. Лектор досвідчений як в теорії, так і в практичних аспектах хроматографії. Мануал також дуже інформативний і містить багато корисної інформації, що може бути використано на практиці в роботі. Організація також чудова (інформація про семінар, обід, coffe-break, інформаційні матеріали)".

Каширіна Наталія Василівна, інженер 1 кат., ДП Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України: "Дуже сподобалось. Викладач настільки дуже цікаво викладав, що його хочеться слухати і слухати. Час спливає непомітно і день проходить миттєво".

ТОВ "Стандарти Технології Розвиток" дякує слухачам за плідну роботу, активну участь в обговоренні питань, обмін досвідом та дружню атмосферу заходу. До нових зустрічей, шановні колеги!

Запрошуємо вас на наступне заняття:

30 квітня 2019 року - лабораторне заняття: «Сучасна високоефективна рідинна хроматографія і ультра високоефективна рідинна хроматографія - обладнання та використання в аналізі», Макаренко А.Г.

назад