+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

В компанії «Стандарти Технології Розвиток» видали 10 000-ний сертифікат!

29/11/18

28 листопада 2018 року ми провели семінар на тему: «Актуальні питання роботи лабораторії мікробіології. Валідація мікробіологічних методів. Оцінка невизначеності».

Автор і ведуча: Хомицька Оксана Антонівна - бактеріолог вищої категорії, завідувачка сектором мікробіологічних досліджень державного науково-дослідного інституту «Ресурс», фахівець з мікробіологічними дослідженнями харчових продуктів відповідно до вимог EA-04/10 «Акредитація мікробіологічних лабораторій» (ДСТУ ISO / IEC 17025-2006). Досвід роботи більше 29 років в бактеріології, в тому числі в харчовій мікробіології - більше 8 років.

На семінарі розглядалися практичні аспекти загальної мікробіології, види поживних середовищ і їх практичне використання, музей мікробіологічних культур. Окремими блоками розглядалися питання валідації методів мікробіологічних випробувань з практичними прикладами, а також оцінка невизначеностей.

Цей семінар знаменний ще й тим, що кількість слухачів ТОВ «Стандарти Технології Розвиток» переступила за позначку 10 000! На честь цієї події ми нагородили подарунковим бонусним сертифікатом Коваленко Наталію Сергіївну, Миронівська птахофабрика, ПрАТ. І взяли курс на 20 000 слухачів, стартовий 10 001-й сертифікат дістався слухачці СУІП ТОВ СПЕРКО Україна, Кулик Людмилі Феліксівні. Всі учасники семінару отримали символічні солодкі подарунки напередодні Нового року.

Ми із задоволенням дякуємо нашим слухачам за довіру до компанії «Стандарти Технології Розвиток» і запрошуємо всіх на наші нові заходи!

Відгуки учасників:

Павлів Ірина Василівна, мікробіолог «Нестле Україна», ТОВ: «Прослухавши семінар я почерпнула багато актуальною і важливої інформації. Матеріал семінару був досить масштабним і складним. Лектор по максимуму намагалася донести до всіх учасників інформацію. Лектор дуже добре орієнтується в матеріалі, по кожному блоку детально пройшлася по всіх пунктах, працювала з аудиторією, було дуже багато питань і обговорень. Єдине, що хотілося б сказати, це те, що багато часу було виділено для обговорення питань, які є загальними і зрозумілими, а складний матеріал потрібно було б розглянути більш детально, але це залежало, мабудь, від цільової аудиторії і різних видів лабораторій. Дякую організаторам навчання, все було на високому рівні».

Кулик Людмила Феліксівна, начальник ОКК, «Сперко Україна», СУІП ТОВ: «Дякую за проведення семінару, тема розкрита повністю, подяка Оксані Антонівні за її професіоналізм, за надання теоретичних і практичних навиків. Подяка керівництву та працівникам ТОВ «Стандарти Технології Розвиток» за проведення даного заходу на високому рівні».

назад