+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Валідація аналітичних методик

24/06/19

20-21 червня 2019 року відбувся семінар для співробітників лабораторій на тему: «Валідація аналітичних методик».  У програмі практикуму розглядалися основні нормативні документи з валідації методик, основні валідаційні параметри і способи їх оцінки, планування експертизи по валидації і складання звіту. Семінар включав основи статистичних методів, необхідні для планування і інтерпретації валідаційних даних, та практичні приклади.

Семінар проводив: Іщенко Микола Володимирович - кандидат хімічних наук, доцент кафедри аналітичної хімії Національного університету ім. Тараса Шевченка. Головний фахівець відділу управління якістю Лабораторії антидопінгового контролю Національного антидопінгового центру України. Досвід роботи по розробці, валідації та оцінці невизначеності хроматографічних та спектроскопічних методик вимірювань. Під керівництвом Іщенко М.В. проведена підготовка до акредитації згідно з вимогами ISO 17025 Лабораторії антидопінгового контролю Національного антидопінгового центру України, а також підготовка до акредитації на відповідність нормам ISO / IEC 17043: 2010 «Conformity assessment - General requirements for proficiency testing» лабораторії Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Досвід роботи в сфері викладання більше 10 років.

Відгуки слухачів:

ТОВ «Білоцерківський завод препаративних форм», Боженко Юлія Миколаївна, начальник лабораторії, Вимірювальна виробнича лабораторія:

«Семінар дуже сподобався. Матеріал викладено досить детально, зрозуміло, у лектора заздалегідь підготовлені цікаві приклади. Підхід до кожного учасника семінару».

Лабораторія з контролю якості біологічних препаратів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Загородня Світлана Дмитрівна, керівник лабораторії з контролю якості біологічних препаратів:

«Велика вдячність за надання можливості отримати дані від компетентного лектора та наявність практичних занять».

ТОВ «НВК «Екофарм», Равчук Юлія Сергіївна, лаборант хімічного аналізу:

«Семінар дуже сподобався. Висвітлилася важлива тема. Хоч це складний матеріал, але лектор дуже доступно доніс інформацію за допомогою слайдів та практичних занять в Excel і своєю енергетикою».

ТОВ «Сільпо-Фуд», Байба Віталіна Анатоліївна, менеджер систем якості Випробувальної лабораторії:

«Матеріал подано доступно. Семінар дещо спростив об’єм роботи під час валідації для мене, оскільки уявляла/планувала цей процес більш складно».

Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції
Скалозуб Марина Валентинівна, провідний інженер відділу фізико-хімічних методів аналізу:

«Материал подан лектором просто и доступно. На интересующие вопросы были получены ответы. Качественное обеспечение учебными материалами. Качественное сервис обеспечение».

Ми також дякуємо всім учасникам за співпрацю та дружню атмосферу. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соцмережах. А якщо ви хотіли би отримувати запрошення на наші заходи – напишіть, будь ласка, запит за адресою: food@sttd.com.ua

До нових зустрічей!

назад