+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Відбір проб грунтів з навколишнього середовища відповідно до національних і міжнародних стандартів

11/04/19

На базі агробіологічного факультету  Національного університету біоресурсів і природокористування України 28 березня 2019 року відбувся перший семінар на тему: «Відбір проб грунтів  з навколишнього середовища відповідно до національних і міжнародних стандартів».  Семінар проводила: Тонха Оксана Леонідівна - декан агробіологічного факультету, д-р с.-г. наук, доцент.

У програмі семінару розглядалися питання:

1. Методики і вимоги до відбору проб.

2. Методи відбору та підготовки проб для хімічного, бактеріологічного, гельминтологического аналізу.

3. Інструменти для відбору проб, оптимальні терміни взяття зразків, глибина розпушування, схеми відбору та необхідну кількість проб.

4. Упаковка, маркування та опломбування проб для подання на аналіз.

5. Порядок подання зразків до лабораторії і оформлення супровідних документів.

6. Транспортування і зберігання проб до і після проведення тестування.

Відгуки слухачів:

Тягнирядно Лілія Юріївна, ТОВ «Котекна Україна Лімітед»

Вдячна Вам за надану інформацію, точні параметри, таблиці, загальне розуміння про грунти. Обладнання та навички щодо одбору проб.

Акоронко Олена Дмитрівна, інж. 1 кат., ДП «Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України»

Дуже приємно було побувати на вашому семінарі. Одразу видно рівень підготовки. Вразив методичний матеріал, продуманість навчання, тепла атмосфера, тактовне ставлення до слухачів, відповіді на всі питання.

Романчук Генадій Якович, інж. 1 кат., ДП «Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України»

Дуже добрий та конструктивний семінар, який дозволяє підвищити свою кваліфікацію.

Всі участники отримали сертифікати та свідоцтва підвищення кваліфікації.

Дякуємо всім учасникам за співпрацю, теплу атмосферу та побажання щодо продовження серії семінарів з агробізнесу. Найближчим часом ми підготуємо для вас цікаве заняття по відбору проб добрив. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соцмережах. А якщо ви хотіли би отримувати запрошення на наші заходи – напишіть запит за адресою: food@sttd.com.ua

До нових зустрічей!

назад