+38 044 221 93 83

+38 044 360 91 36

info@sttd.com.ua

Отзывы

- Фармацевтическая разработка (Гудзь Н.И.)

22/07/16 Христина Проказа, інженер-технолог ТЛ ДЦ, АТ "Галичфарм"

Навчання на тему «Фармацевтична розробка. Практичні аспекти» підготоване та презентоване працівникам ПАТ «Галичфарм» кандидатом фармацевтичних наук Гудзь Наталією Іванівною, компанія «Стандарти Технології Розвиток» було надзвичайно цікавим, доступним та легким для сприйняття, а також актуальним для виконання щоденної роботи з розробки нових лікарських засобів. Особливо вразило наведення великої кількості реальних прикладів з розробки ГЛЗ різних лікарських форм, при цьому відчувається, що викладач має високий рівень знань та великий практичний досвід роботи з фармрозробки ГЛЗ. Таку особливість викладача я зустріла вперше, оскільки в більшості випадків на схожих навчаннях можна отримати лише теоретичні знання, які прописані у ДФУ, Настановах та ін., а питання практичного характеру залишаються у більшості випадків без відповіді. Викладач також надав професійну консультацію щодо властивостей окремих субстанцій при розробці лікарської форми, особливостей проведення хроматографічного аналізу ЛРС та ЛЗ.

Навчальний матеріал, підготований викладачем, містить багато інформації, що буде корисною під час фармрозробки препаратів.

Сподіваюсь, що співпраця з Гудзь Наталією Іванівною продовжиться і працівники ДЦ ПАТ «Галичфарм» зможуть почерпнути практичний досвід цього викладача.

Дякую за таке корисне для Дослідного центру навчання!

22/07/16 Процик Л.В., керівник дослідного центру, АТ "Галичфарм"

Навчання охопило основні аспекти фармрозрозробки ГЛЗ, зокрема, парентеральних, що є актуальним для ДЦ ГФ як розробника інфузійних та ін’єкційних препаратів.

Викладач має великий практичний досвід роботи, що викликало живе спілкування по обміну досвідом.

Навчання задовольнило вимоги до поновлення знань з фармрозробки у відповідності до регуляторних вимог України/Європи.

22/07/16 Інженер – технолог ТЛ ДЦ Литвин Н.П., АТ "Галичфарм"

Лектором Гудзь Н.І. проведено навчання по дуже актуальній темі. Акценти було зроблено на фармрозробку парентиральних ЛЗ та ЛЗ з лікарської рослинної сировини на яких, в основному, спеціалізується ГФ. Окрім висвітлення найновіших європейських та американських вимог щодо фармацевтичної розробки ЛЗ, лектором було вислвітлено дуже багато аспектів щодо практичної фармрозробки по розробці складу і підбору допоміжних ркечовин та їх кількостей. Також глибоко були висвітлені плюси та мінуси первинного пакування різних класів (І та 2 класу гідролітичної стійкості для скляного первинного пакування) та різних матеріалів для ЛЗ з різними фізико-хімічними властивостями та можливі результати стабільності ЛЗ у них.

Відповіді на запитання були глибокими та практичними.

Лектор володіє надзвичайно глибокими практичними навиками та теоретичними знаннями, якими радо ділиться.

Лекція пройшла «на одному диханні».

Хотілося б побільше таких навчань!!

Хотите получить больше информации? Зарегистрируйтесь!

Оставить отзыв