Дієтичні добавки: особливості регуляторної політики України, США та ЄС

Час проведення: 10.00 – 13.00

Вартість:

  • 2520 грн. при реєстрації до 25.06.2024 р. (знижка 10%), 504 грн. – 2-й та кожен наступний учасник
  • 2800 грн. при реєстрації після 25.06.2024 р., 560 грн. – 2-й і кожен наступний учасник

Автори та ведучі:

Сергій Бучнєв — співвласник та керуючий партнер MIASPHERA, фахівець з сертифікації медичних та косметичних виробів. Понад 15 років досвіду в сфері виробництва та виводу на ринки України та Європи товарів медичного призначення, косметичних виробів та дієтичних добавок. Практичний досвід сертифікації товарів для ринків України, Європи та США. Здійснення юридичного супроводу процесів виробництва, продажу, сертифікації та імпортно-експортних операцій.

Віталій Ковбаса — керівник юридичного департаменту MIASPHERA, фахівець з сертифікації медичних та косметичних виробів. Досвід в сфері юриспруденції понад 18 років, з них 5 років успішного досвіду в якості адвоката, що відстоює права бізнесу в суперечках з митницею, податковою службою, антимонопольним комітетом тощо. Багаторічний досвід в сфері юридичного супроводу процесів сертифікації товарів медичного призначення, косметичних виробів, дієтичних добавок та товарів для дітей.

В’ячеслав Лебединець — доктор фармацевтичних наук, професор, професор кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету.

Цільова аудиторія: для фахівців у сфері сертифікації та керівників, відповідальних за продажі та розвиток бізнесу.

Програма

  1. Актуальні аспекти поточної регуляторної політики в Україні, а також тенденції та перспективи змін у законодавстві.
  2. Вимоги ЄС та США до маркування та перевірки формули, процедури формування файлу продукту, необхідні лабораторні дослідження та процес нотифікації.
  3. Призначення уповноваженого представника (оператора ринку): кого призначити, які обов’язки та відповідальність покладені на нього.
  4. Початкові кроки та стратегя для виводу продуктів на міжнародні ринки.
  5. Практичний кейс сертифікації дієтичної добавки виробництва України на ринку США, включаючи пошук рішень, побудову дорожньої карти та реалізацію цих рішень.

Ознайомитися з іншими заходами по ДІЄТИЧНИМ ДОБАВКАМ можна на нашому YouTube-каналі за ПОСИЛАННЯМ

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях