Дієтичні добавки в Україні: огляд ринку, вимоги до складу, умов виробництва та контролю якості

Формат: 1 день, 4 академічні години

Час проведення: 10.00 – 13.00

Вартість:

3600 грн. при реєстрації до 21.06.2023 р. (знижка 10%), 720 грн. – 2-й та кожен наступний учасник

4000 грн. при реєстрації після 21.06.2023 р., 800 грн. – 2-й і кожен наступний учасник

Автори та ведучі:  

  • Тетяна Опрошанська, доцент кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету;
  • В’ячеслав Лебединець, доктор фармацевтичних наук, професор, професор кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету.

Цільова аудиторія: представників промислових підприємств з виробництва фармацевтичної і харчової продукції, що планують розширити сферу своєї діяльності та розпочати або вдосконалити процеси виробництва дієтичних добавок (ДД); розробників та дослідників ДД, що займаються вибором та обґрунтуванням складу й технології виробництва ДД, підготовкою відповідної технічної документації; дистриб’юторів та роздрібних реалізаторів ДД; викладачів навчальних закладів, до сфери інтересів яких входять будь-які етапи життєвого циклу ДД.

Мета: У ході вебінару розберемо актуальні питання, пов’язані з обігом дієтичних добавок – одного з видів продуктів аптечного асортименту, частка якого зростає вже кілька років поспіль. Поспілкуємося в діалозі з учасниками вебінару, поділимося досвідом та шляхами вирішення проблем для допомоги вітчизняним виробникам і дистриб’юторам ДД.

Програма:

1. Специфіка і відмінності дієтичних добавок та лікарських засобів;

2. Статистичний огляд ринку ДД в Україні;

3. Аналіз результатів соціологічних досліджень стосовно попиту на ДД в аптеках країни;

4. Класифікація ДД;

5. Огляд вимог до речовин, що можуть входити до складу ДД;

6. Основні вимоги законодавства України до виробництва й реалізації ДД;

7. Порядок та умови контролю якості ДД.

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях