QL. Обіг дієтичних добавок (харчових доповнювачів) в Україні: чинні вимоги та очікувані зміни
Час проведення: 10.00 – 13.00
Мова викладання: українська
Вартість:
- 4500 грн. при реєстрації до 26.02.2025 р. (знижка 10%), 1125 грн. – 2-й та кожен наступний учасник
- 5000 грн. при реєстрації після 26.02.2025 р., 1250 грн. – 2-й і кожен наступний учасник
Автори та ведучі:
- В’ячеслав Лебединець, доктор фармацевтичних наук, професор, професор кафедри фармацевтичної технології, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету.
- Тетяна Опрошанська, кандидат фармацевтичних наук, доцент, доцент кафедри фармацевтичної технології, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету;
Асортимент дієтичних добавок на ринку України й світу невпинно зростає. Це обумовлено підвищенням зацікавленості широких верств населення у здоровому й збалансованому харчуванні, а також суттєво простішими вимогами до просування цієї продукції на ринку порівняно з лікарськими засобами.
На вебінарі ви детально ознайомитеся з нормативно-правовою базою у сфері обігу дієтичних добавок, контролем їх якості, вимогами до виробництва й системи управління якістю підприємства-виробника.
Також ми розглянемо основні невідповідності у маркуванні дієтичних добавок, які часто можна зустріти в продукції як вітчизняних, так і закордонних виробників. Ми обговоримо й очікувані зміни законодавства щодо обігу дієтичних добавок, поговоримо також про сучасні вимоги до полімерного паковання харчових продуктів.
Програма:
1. Дієтичні добавки vs лікарські засоби: схожість і суттєві відмінності.
2. Нормативно-правова база України щодо виробництва й обігу дієтичних добавок. Особливості систем управління якістю підприємств-виробників.
3. Ключові вимоги до складу та контролю якості й безпечності дієтичних добавок.
4. Вимоги до маркування, зберігання, транспортування та реалізації дієтичних добавок.
5. Очікувані зміни українського законодавства щодо дієтичних добавок: чого чекати і до чого готуватися?
6. Тенденції у сфері полімерного пакування для харчових продуктів в Україні та країнах ЄС.