Останина Наталья Вадимовна

Останина Наталья Вадимовна

Заведующая государственной научно-исследовательской лабораторией по контролю качества ЛС Института гигиены и медицинской экологии им. Марзеева НАМН Украины.

ТЕМЫ СЕМИНАРОВ:

  • «Требования, предъявляемые к лабораториям контроля качества согласно ДСТУ ISO/IEC 17025:2006»,
  • «Обращение с диетическими добавками в Украине»
Задать вопрос

Последние отзывы

Отзыв:

Чудовий семінар, професійні викладачі, обізнані та відкриті, отримали відповіді на актуальні питання та значний обсяг знань. Організація семінару на високому рівні, залишились приємні враження.

Ф.И.О.:
Співробітники ПАТ «Фармак»
Отзыв:

Семінар дуже добре організований. Питання семінару доступно висвітлені, на всі запитання отримали відповіді. Вдячна співробітникам лабораторії за те, що вони діляться своїми знаннями, забезпечують доступ до своїх надбань і розробок своєї лабораторії.

Ф.И.О.:
Лоханько Татьяна Михайловна
Отзыв:

Семінар проведений на високому, професійному рівні. Доступно і просто лекторами було викладено матеріал. Приємно вразило те, що доступ до документації, яка використовується лабораторією, вільний. Лектори знайомі з проблемами та всіма аспектами теми семінару не тільки теоретично, а й практично, тому , були дані вичерпні відповіді на всі запитання слухачів, з розумінням матеріалу та вимогами інспекторів, які проводять обстеження лабораторій на відповідність вимогам стандартів.

Ф.И.О.:
ООО «Технолаб», Андреишин Иванна Олеговна, Уполномоченное лицо

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях