Титриметрические методы анализа – основы теории и техники. Анализ ошибок и решение проблем
Язык онлайн-семинара: УКРАИНСКИЙ
Для иностранных слушателей онлайн-семинар на русском языке будет проводиться 29 января 2024 г.. Программа и регистрация по ССЫЛКЕ.
Формат: 2 дня, 8 академічних годин
Час проведення: 10.00 – 13.00
Вартість:
– 5400 грн. при реєстрації до 16.01.2024 р. (знижка 10%), 1080 грн. – 2-й та кожен наступний учасник
– 6000 грн. при реєстрації після 16.01.2024 р., 1200 грн. – 2-й і кожен наступний учасник
Автор та ведучий: Макаренко Олександр Григорович – кандидат хімічних наук, провідний викладач \ тренер ТОВ «Лабораторія якості» та ТОВ «Стандарти Технології Розвиток», автор понад 75 авторських семінарів. Досвід роботи у Регуляторних органах України понад 20 років.
Титриметричні методи аналізу є основою роботи аналітичної лабораторії. Тому правильна організація роботи та виконання методики дуже важливі. У запропонованому вебінарі будуть розглянуті деякі «дитячі хвороби» методу – типові помилки, що призводять до неправильних результатів. Особливості вибору та обслуговування автоматичного титратора, правила роботи з «ручним» титруванням, алгоритми проведення валідації та розрахунку невизначеності. Для співробітників та керівників лабораторій, задіяних у сфері титриметричних методів аналізу. Дозволить збільшити ефективність роботи, уникнути типових помилок та отримати нові знання та навички при відтворенні та розробці титриметричних методів аналізу.
Програма:
1. Концентрація розчинів в аналітичній хімії. Вчимося працювати з найбільш «проблемною» концентрацією — молярна концентрація еквівалента (нормальність). Фактор еквівалентності.
2. Розрахункові формули у титруванні – все починається із закону еквівалентів.
3. Посуд для «мокрої хімії» – як правильно провести титрування. Автоматичні титратори та особливості роботи.
4. Криві титрування. Практичні приклади побудови кривих титрування. Вибір індикаторів – особливості та нюанси, що таке «індикаторна помилка».
5. Нюанси кислотно-основного титрування, потенціометричного титрування, кондуктометричного та інших типів титрування. Знаходження точки еквівалентності. Практичні приклади із застосуванням Excel.
6. Приготування та зберігання розчинів для титрування.
На нашому ЮТЮБі є плейлист ОЛЕКСАНДР МАКАРЕНКО – ПОСИЛАННЯ