QL. Аналіз ризиків в аналітичній лабораторії з урахуванням вимог стандарту 17025

Автор і ведучий: Макаренко Олександр Григорович – кандидат хімічних наук, провідний викладач тренер ТОВ «Лабораторія якості» і ТОВ «Стандарти Технології Розвиток», автор понад 75 авторських семінарів. Досвід роботи в Регуляторних органах України більше 20 років.

Тривалість – 8 академічних годин

Цільова аудиторія – Керівники випробувальних і калібрувальних лабораторій вищої та середньої ланки, фахівці відділів управління якістю або забезпечення якості, представники підрозділів, що займаються управління ризиками для якості, управління змінами і відхиленнями.

Мета навчання: Поглиблення та підтримання рівня кваліфікації фахівців лабораторій щодо управління ризиками з метою забезпечення виконання вимог ДСТУ ISO / IEC 17025.

У програмі будуть розглядатися питання:

1. Аналіз і контроль ризиків. Значення аналізу ризиків.

2. Вимога до аналізу ризиків в ISO 17025: 2017. Ризики в лабораторній діяльності. Коригувальні дії та ризики.

3. Процес аналізу ризиків – якісні і кількісні методи. Процес аналізу ризиків.

4. Первинний FMEA аналіз в лабораторії. Таблиці шкали оцінки

5. Практичний приклад аналізу ризиків в лабораторії. Фінансові ризики, ризики, пов’язані з технікою безпеки, ризики, пов’язані з кваліфікацією персоналу, ризики використання несправного обладнання, ризики, пов’язані з адміністративною роботою.

Зворотній зв'язок

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгенерировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях