18-19 червня 2015 р. відбувся новий семінар «Пастки та джерела проблем у ВЕРХ»

18-19 червня 2015 р. відбувся новий семінар «Пастки та джерела проблем у ВЕРХ»

Семінар став цікавим як для співробітників фармацевтичних підприємств, так і для співробітників лабораторій харчової галузі, для закладів науки.
Автором та ведучим семінару був провідний викладач Учбового Центру «СтТР» Макаренко А.Г. — кандидат хімічних наук, експерт в галузі інструментальних методів аналізу.

В ході семінару розглядалися виключно практичні аспекти ВЕРХ:  Особливості приготування рухомої фази. Вплив рН, концентрації елюента, чистоти розчинників та рухомої фази на хроматогрфічну систему, особливості дегазації; Приготування зразків, природа виникнення домішків у зразках, розкладання зразків. Особливості введення зразків в колонку, точність інжектування, виникнення піків-артефактів;  Клифікація обернених фаз і їх вибірковість. Хімічні реакції в колонках, вплив температури на розділення речовин. Особливості використання детекторів, перевантаження детектора, вплив шуму на точність аналізу, кількісний аналіз малих концентрацій речовин; Основи стратегії розробки методу ВЕРХ, оптимізація методики на прикладі використання обернено-фазової хроматографії. Розробка валідаційного протоколу та звіту з валідації методики ВЕРХ. Верифікація методики.

Последние отзывы

Отзыв:

Я занимаюсь аналитической химией пестицидов. Анализ методом ВЭЖХ занимает большое (если не главное) место в этой области. Прослушав семинар я хочу выразить благодарность Макаренко А.Г. за очень интересные лекции. Очень важно то, что лекции читал практик, который не в теории, а на практике, знает все нюансы ВЭЖХ-анализа. Очень многие примеры и практические советы, которые приводил Александр Григорьевич, я буду использовать и в своїй дальнейшей работе. Благодаря семінару, я получила ответы на многие вопросы, которые позникали у меня в процес се анализа. Отдельно хочу выразить благодарность организаторам семинара. Обязательно прослухаю и другие семинары. Я уверена, что к моим словам присоединятся все курсанты, присутствовавшие на семинаре. Еще раз, огромное всем спасибо!

Ф.И.О.:
Кузнецова Е.М., научный сотрудник «ДП «Научный центр превентивной токсикологи пищевой и химической безопасности им. Ак. Медведя МОЗ Украины»
Отзыв:

Организация курсов очень понравилась. Огромное спасибо организаторам, отдельное спасибо менеджеру проекта Ольге. Тематика очень помагает в работе. От шимени нашей компании, большое спасибо лектору – Макаренко А.Г. не только за содержательную лекцію, а и за пособия, которые представляються, это очень помагает в работе.

Ф.И.О.:
ТОВ «Фабрика Агрохімікатів», Манько Тетяна Василівна, Хімік-аналітик
Отзыв:

На семінарі були розглянуті і добре висвітлені питання пов’язані з пастками і джерелами ВЕРХ. Організація семінару на високому рівні.

Ф.И.О.:
ПрАТ «Технолог», Глущик Олександр Анатолійович, Хімік ВКЯ
Отзыв:

На семінарі в приємній обстановці, були розглянуті багато штатних ситуацій, з якими ми стикаємося при роботі з хроматографічним обладнанням. Багато складних проблем виявилися розв’язаними, ми отримали відповіді на всі наші питання. Лекції доступні і цікаві.

Ф.И.О.:
ЗАТ «Миронівський хлібопродукт»
Отзыв:

Дякую за цікавий семінар. Було все організовано на гарному рівні. Також отримала масу задоволення від отриманої інформації, почерпнула багато нового, що зможу вподальшому використовувати в своїй діяльності.

Ф.И.О.:
АТ «Галичфарм», Голойда М.В.

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях