QL. Атомно-абсорбційний аналіз. Практичні аспекти визначення важких металів
Час проведення: 10.00 – 14.00
Автор та ведучий: Іщенко Микола Володимирович – кандидат хімічних наук, доцент кафедри аналітичної хімії Національного університету ім. Тараса Шевченка. Головний спеціаліст відділу управління якістю Лабораторії антидопінгового контролю Національного антидопінгового центру України. Досвід роботи з розробки, валідації та оцінки невизначеності хроматографічних та спектроскопічних методик вимірювань. Під керівництвом Іщенка В.М. проведено підготовку до акредитації згідно з вимогами ISO 17025 Лабораторії антидопінгового контролю Національного антидопінгового центру України, а також підготовку до акредитації на відповідність нормам ISO/IEC 17043:2010 «Conformity assessment — General requirements for proficiency ветеринарно-санітарної експертизи. Досвід роботи у сфері викладання понад 10 років.
🎯 Цільова аудіторія: Семінар-тренінг призначений для працівників випробувальних лабораторій харчової промисловості, фармацевтичних підприємств, лабораторій, що працюють у сфері екологічного моніторингу.
Мета семінару: ознайомлення з теоретичними основами та практичним застосуванням методу атомно-абсорбційної спектрометрії при визначенні токсичних елементів. Отримані знання будуть корисні слухачам при оптимізації інструментальних умов вимірювань, а також виборі, розробці та валідації методик аналізу.
Програма
- Область застосування методу атомно-абсорбційної спектрометрії.
- Теоретичні засади методу атомно-абсорбційної спектрометрії.
- Інструментальне забезпечення методу (джерела випромінювання, атомізатори, оптичні схеми). Оптимізація умов вимірювань при полум’яній та електротермічній атомізації, а також при атомізації гідридів.
- Джерела помилок при полум’яному та електротермічному визначенні елементів:
- неатомне (фонове) поглинання;
- ефекти в газовій та конденсованій фазі;
- матричний ефект;
- способи усунення перешкод при атомно-абсорбційному визначенні елементів.
- Способи пробопідготовки при атомно-абсорбційному визначенні елементів:
- мокре розкладання проб;
- суха мінералізація;
- мікрохвильове розкладання проб;
- джерела помилок при пробопідготовці.
💰 Вартість участі:
🔹 5 000 грн. – при реєстрації до 14 вересня
👥 1 500 грн. – для 2-го та кожного наступного учасника від однієї компанії
🔹 6 000 грн. – при реєстрації після 14 вересня
👥 2 000 грн. – для 2-го та кожного наступного учасника
Хочете познайомитись з тренером НИКОЛАЙ ИЩЕНКО? Подивіться відео на нашому YouTube-каналі за ПОСИЛАННЯМ
Не забудьте ПІДПИСАТИСЯ!