Атомна спектроскопія з індуктивно-зв’язаною плазмою. ICP-OES, ICP-MS

Атомна спектроскопія з індуктивно-зв’язаною плазмою. ICP-OES, ICP-MS

13 березня 2009 року відбулося лабораторне заняття на тему: «Атомна спектроскопія з індуктивно-зв’язаною плазмою. ICP-OES, ICP-MS». Заняття проводив хімік-методист Данило ШульгаЛабораторне заняття передбачає індивідуальне спілкування з тренером, тому група була невелика — 7 осіб. Це дало можливість кожному з учасників отримати доступ до обладнання, під час практичного заняття і демонстрації процесів.

В ході проведення заняття розглядалися такі питання: область застосування методу оптико-емісійної і мас-спектрометрії з індуктивно зв’язаною плазмою, інструментальне забезпечення методу, оптимізація умов вимірювань, методи калібрування, джерела перешкод оптико-емісійної спектрометрії і методи їх усунення, мокре і сухе озолення проб і багато іншого. В ході заняття проводилася демонстрація аналізу, розбиралися базові питання, підготовка до процесу, а також комплектація, необхідна для роботи.

Слухачі подякували тренеру за індивідуальний підхід, гнучкий та доступний виклад матеріалу!

В кінці заняття всі слухачі отримали іменні сертифікати.

Последние отзывы

Преподаватель:
Отзыв:

Цікавий прилад. Інформація надана в доступній формі, викладач охоче ділиться своїми знаннями

Ф.И.О.:
Гусарова Діна Володимирівна, начальник лабораторії елементного аналізу, ТОВ «Фабрика агрохімікатів»
Преподаватель:
Отзыв:

Семінар чудовий. Відкрив для себе багато чого нового. Дякую

Ф.И.О.:
Лук’яшенко Владислав Григорович, інженер-дослідник, ТОВ «Фабрика агрохімікатів»

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях