Базовий курс «Належна виробнича практика (GMP)». Корпоративний захід

Базовий курс «Належна виробнича практика (GMP)». Корпоративний захід

Успіх кожної компанії залежить від внутрішньої культури та знань персоналу. Тому важливо вчасно підтримувати та розвивати професійні навички співробітників. Один із ключових аспектів такого розвитку — проведення корпоративних навчань.

11-12 квітня 2024 року для компанії «Біотестлаб» було організовано онлайн-семінар за темою «Базовий курс Належна виробнича практика (GMP)», який розробила і провела досвідчений тренер Віта Денісова (тренер, консультант з GMP/GDP, аудитор, понад 14 років досвіду роботи у сфері розробки та впровадження фармацевтичної системи якості відповідно до вимог GMP).

За словами учасників, цей семінар був не лише плідним досвідом, а й істинним джерелом корисних знань, які можна застосувати у повсякденній діяльності.

«Чудовий семінар, гарний лектор. Чітко і доступно подана інформація. Отримали відповіді на всі питання. В ході семінару отримала інформацію, яка буде корисна в роботі. Навчання пройшло на одному диханні. Дякуємо за професійну роботу»

Ірина Климчук, Начальник відділу з забезпечення якості.

Навчання враховувало специфіку підприємства та складалося з трех модулів.

Модуль 1

1.1 Концепція забезпечення якості лікарських засобів. Життєвий цикл лікарських засобів. Належні фармацевтичні практики GхP.

1.2. Фармацевтична система якості (ФСК) компаній-виробників лікарських засобів. Основні аспекти впровадження та ефективного функціонування ФСК. Складові ФСК — система управління відхиленнями, система управління змінами, САРА, управління ризиками для якості. Практичні підходи реалізації.

1.3 Система персоналу фармацевтичної компанії в рамках вимог GMP. Вимоги до персоналу та підходи щодо їх практичної реалізації.

Модуль 2

2.1 Система належної документації фармацевтичної компанії. Структура документації, вимоги до розробки та управління документами.

2.2 Приміщення та обладнання фармацевтичної компанії. Нормативні вимоги та практичні аспекти реалізації вимог о приміщень та обладнання.

2.3 Технологічний процес. Вимоги до виробничих процесів та операцій з пакування, попередження перехресної контамінації – ризики для якості. Вихідна сировина та матеріали. Специфіка виробництва стерильних лікарських засобів.

Модуль 3

3.1 Система контролю якості фармацевтичної компанії. Загальні вимоги. Належна лабораторна практика контролю якості. Огляди якості продукції.

3.2 Зовнішня (аутсорсингова) діяльність. Вимоги до контрактів, які стосуються вимог GMP та/або можуть вплинути на якість продукції. Рекламації, дефекти якості та відкликання продукції –вимоги, підходи практичної реалізації.

3.3 Внутрішні та зовнішні аудити (самоінспекції). Вимоги та актуальні тенденції проведення аудитів. Самоінспекції як інструмент удосконалення та поліпшення ФСК.

Ви завжди можете замовити корпоративне навчання за цією чи іншою, актуальною саме для вашої Компанії темою, і ми із задоволенням проведемо навчання в нашій учбовій аудиторії, онлайн або у вас на підприємстві.

Участь в семінарі дозволить вашій команді:

  • Підвищити кваліфікацію за індивідуальною програмою;
  • Отримати матеріали в зручному pdf форматі;
  • Отримати номерні сертифікати

Щоб замовити корпоративний тренінг, напишіть або зателефонуйте нам:
Tel.\Viber\Telegram\WhatsApp:
+38 095 742 77 98
+38 050 496 06 10
+38 050 388 68 83

E MAIL: info@sttd.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/sttd.com.ua/
Instagram: https://www.instagram.com/sttd.com.ua?igsh=Ymlrdm9jcjV3ZXVs
Telegram-канал: «Standards Technologies Development» https://t.me/stdltd
Група у WhatsApp: «GMP\GDP\GxP Навчання» https://chat.whatsapp.com/BvwpoNthXLO0WGIMbVFqsd

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях