GxP/GMP: БАЗОВИЙ КУРС. Корпоративне навчання співробітників ФК «ФАРКОС»

GxP/GMP: БАЗОВИЙ КУРС. Корпоративне навчання співробітників ФК «ФАРКОС»

Семінар  «GxP/GMP: БАЗОВИЙ КУРС», який було організовано та проведено на запрошення ФК «Фаркос»  в квітні ц.р., зібрав в аудиторії підприємства практично весь його колектив.

Програма 3-денного семінару була досить насиченою, однак враховувала галузі діяльності саме цього виробника, тому дозволила віднайти час для спілкування та обговорення з  тренером Н. Кравець цілої низки питань, своєчасне рішення яких допоможе краще організувати виконання обов’язкових процедур, усунути ризики можливих невідповідностей  тощо.

На території та в будівлях заводу в м . Гостомель Київської області подекуди ще зяють рани, залишені окупантами навесні 2022 року, однак  він  активно відновлює свої потужності,  виробництво ліків вже працює. Поновлення  навчального процесу для керівників та всіх працівників, задіяних у виробництві, контролі якості, дистрибуції лікарських засобів – невід’ємна складова системи забезпечення якості і належної практики виробництва ЛЗ.  Побажаємо ФК «Фаркос» перемоги та успіху!

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях