GxP/GMP для допоміжних речовин, що використовуються для виробництва ЛЗ

GxP/GMP для допоміжних речовин, що використовуються для виробництва ЛЗ

Корпоративне онлайн-навчання на тему «GxP/GMP для допоміжних речовин, що використовуються для виробництва ЛЗ» в форматі вебінару відбулося 19-го та 25-го червня для фахівців СУІП ТОВ «Сперко Україна». Автором і лектором виступила Кравець Наталія Миколаївна, QA / заступник директора з якості біоаналітичної лабораторії ТОВ «Клінфарм»; сертифікований GMP / GDP — інспектор / викладач, експерт з питань GxP лікарських засобів. Формат навчання вдало поєднав викладання теоретичної частини матеріалу, успішне виконання слухачами завдань та спілкування в режимі конференції.

Дякуємо фахівцям СУІП ТОВ «Сперко Україна» за активну участь, цікаві ідеї та плідну співпрацю, сподіваємося на нові зустрічі!

«Ми, усі учасники, висловлюємо свою вдячність лектору Кравець Наталії Миколаївні за проведений вебінар-тренінг.

Матеріали курсу включали в себе нормативну базу, приклади та практичну частину, які були доведені до нас цікаво і доступно.

На усі питання, що виникали під час вебінару, надавалася повна і чітка відповідь.

Практичне завдання було чудовим способом закріпити та застосувати вже набуті знання щодо формалізованої оцінки ризиків для допоміжних речовин.

Ми дуже вдячні за позитивну співпрацю, матеріали, відповіді на наші запитання та за поради щодо кроків, з яких необхідно розпочинати роботу.

З великим задоволенням наше підприємство буде надалі користуватися послугами Вашої організації та Ваших кваліфікованих лекторів!

Тетяна Рашевська
Уповноважена особа (виробництво лікарських засобів)
Заступник директора з якості»

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях