Корпоративне навчання для СТОВ «ДРУЖБА-НОВА»

Корпоративне навчання для СТОВ «ДРУЖБА-НОВА»

21 червня 2019 року ми провели перше корпоративне навчання для СТОВ «ДРУЖБА-НОВА» на тему: «Компетентний лаборант» під новим брендом «Лабораторія якості».

Автор і ведучий: Макаренко Олександр Григорович — кандидат хімічних наук, доцент кафедри харчової хімії Національного університету харчових технологій, провідний викладач \ тренер ТОВ «Стандарти Технології Розвиток», автор понад 75 семінарів. Досвід роботи на провідних фармацевтичних підприємствах України понад 20 років, досвід роботи в Регуляторних органах.

В програмі навчання розглядалися такі питання:

1.Основні етапи проведення хімічного аналізу. Методи кількісного хімічного аналізу: титрометричний, гравіметричний, фотометричний, потенціометричний методи. Основні положення та особливості застосування.

2. Способи вираження концентрацій і правила приготування розчинів. Об’ємні і вагові концентрації. Правила маркування та зберігання. Правила ведення робочих журналів. Практичні заняття: виконання розрахунків концентрацій розчинів.

3. Поводження з реактивами: правила застосування реактивів, порядок обліку витрати реактивів, поводження з прекурсорами, вхідний контроль реактивів та витратних матеріалів.

5. Вагове та дозуюче обладнання: можливості, похибки, вимоги до технічного обслуговування і умов експлуатації, калібрування. Дозуючі пристрої (піпетки і т. д.): класи точності, вимоги до експлуатації (повірка, калібрування) і т. д. Посуд лабораторний: класи точності, вимоги до умов експлуатації, калібрування. Як правильно мити лабораторний посуд, в тому числі і мірний посуд. Як правильно сушити і зберігати мірний посуд. Помилки аналізу, пов’язані з неправильно підготовленим посудом. Строк експлуатації пластикового та скляного посуду. Засоби для миття лабораторного посуду.

 6. Забезпечення якості результатів випробувань. Похибки в хімічному аналізі. Правила представлення результатів аналізу. Перевірка прийнятності результатів аналізу. Основні цілі і завдання внутрішнього контролю якості.

7. Техніка безпеки при роботі з органічними розчинниками, кислотами, лугами, рідким азотом, газами у балонах (азот, повітря, водень), робота з муфелями, електроплитками та іншим електрообладнанням. Розчини для дегазації в лабораторії, засоби індивідуального захисту.

Ми дякуємо колегам за довіру та маємо надію на подальшу співпрацю.

Ваша компанія потребує корпоративного навчання? Пишіть нам! Ми запропонуємо вам індивідуальні программи, орієнтовані на ваші потреби.

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях