Корпоративне навчання за темою «Виробництво лікарських засобів у формі суспензій»

Корпоративне навчання за темою «Виробництво лікарських засобів у формі суспензій»

26 травня 2017 року було проведено корпоративне навчання на території  АТ «Галичфарм» на тему: «Виробництво лікарських засобів у формі суспензій». Автор і ведуча семінару-тренінгу — Алмакаєва Людмила Григорівна – доктор фармацевтичних наук.

Програма була підготовлена і відкоригована відповідно до індивідуального запиту співробітників Дослідного центру. Навчання пройшло в формі живого спілкування, завдяки чому, була можливість у повній мірі розкрити тему та розглянути спірні питання. Особлива увага була приділена необхідності проведення досліджень по біоеквівалентності, дослідження профілю вивільнення АФІ з суспензії; були розглянуті  критичні показники для вхідного контролю АФІ та допоміжних речовин, методи та обладнання для контролю; критичні показники якості проміжних продуктів; критичні параметри технологічного процесу та інше.

Велика честь бути причетними до побудови системи якості на провідних фармацевтичних заводах України. Завжди раді підготувати для Вас програму по індивдуальному запиту та долучити кращих спеціалістів до процесу навчання.

Последние отзывы

Преподаватель:
Отзыв:

26 травня 2017 року Аналітична Лабораторія та Технологічна Лабораторія Дослідного Центру прослухали семінар-тренінг «Виробництво лікарських засобів в формі суспензій», який провела доктор фармацевтичних наук, старший науковий працівник, завідувач науково-дослідної лабораторії парентеральних і оральних рідких лікарських засобів, професор кафедри управління якістю Алмакаєва Людмила Григорівна. Лекція супроводжувалась влучно підібраним різноманітним презентаційним матеріалом, який включав статистичні, графічні та фотографічні дані по зазначеній тематиці, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів на протязі всього заняття. Варто зазначити, що запропонований семінар-тренінг охоплював багато граней теми, був достатньо наочними, і в подальшому отримані знання Дослідний Центр зможе використовувати при розробці нових лікарських засобів у формі суспензій, а також удосконалювати вже існуючі. Семінарське заняття було проведено на високому рівні. Дякуємо організаторам навчання і усім учасникам за хорошу роботу!

Ф.И.О.:
Відгук спеціалістів Дослідного Центру

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях

    Заказать звонок