Лабораторне заняття: «Атомно-абсорбційний аналіз»

Лабораторне заняття: «Атомно-абсорбційний аналіз»

Заняття провів Іщенко Микола Володимирович — кандидат хімічних наук, доцент, асистент кафедри аналітичної хімії Національного університету імені Тараса Шевченка, співробітник лабораторії Національного антидопінгового центру.

22 лютого 2019 року в фізико-хімічній лабораторії на базі інституту Ресурс співробітники компанії «Стандарти Технології Розвиток» організували лабораторне заняття для хіміків по темі: «Атомно-абсорбційний аналіз. Практичні аспекти визначення важких металів. Переваги методу і обмеження».

Програма заняття подавалася з урахуванням рівня підготовки слухачів і була присвячена розширенню можливостей використання ААА в аналітичних лабораторіях. Були розглянуті аспекти використання ААА для оптимізації і розробки методик, а також контролю якості аналізу.

Заняття сприяло отриманню не тільки широкої теоретичної бази, а й практичного застосування отриманих знань на ААА приладі в умовах лабораторного контролю.

Поглиблене знання теми «Атомно абсорбціонний аналіз» допоможе хімікам забезпечити максимально високу відтворюваність результату в умовах лабораторного контролю.

ТОВ «Стандарти Технології Розвиток» дякує слухачам за плідну роботу, активну участь в обговоренні питань, обмін досвідом та дружню атмосферу заходу. До нових зустрічей, шановні колеги!

27 березня 2019 року — семінар-практикум: «Оцінка невизначеності в методах« мокрою хімії», Іщенко Н.В. — посилання

Последние отзывы

Отзыв:

Матеріали семінару повністю відповідають заданій темі. Лектор докладно та доступно надав весь матеріал. Дуже цікаво, дякую!

Ф.И.О.:
Скалозуб Марина Валентинівна, провідний інженер відділу фізико-хімічних методів аналізу, Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції, ДП
Отзыв:

Загалом, дуже сподобалось. Організація та подача матеріалу із застосуванням практичних навичок. Дуже цікаво було поспілкуватися з новими людьми та послухати різні версії вирішення проблем, що виникають по роботі

Ф.И.О.:
Болібок Роман Вячеславович, хімік-аналітик, Інфузія, ПрАТ
Отзыв:

Доступність викладання, цікаві факти, інформативність. Дуже сподобався викладач! Успіхів!

Ф.И.О.:
Полонська Людмила Михайлівна, хімік-аналітик, Фабрика агрохімікатів, ТОВ

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях