Мінімізація ризиків фармацевтичного підприємства шляхом впровадження Системи екологічного менеджменту

Мінімізація ризиків фармацевтичного підприємства шляхом впровадження Системи екологічного менеджменту

Традиційно ТОВ «Стандарти Технології Розвиток» приймає участь в виставці PHARMATECHEXPO з новою темою семінару «Мінімізація ризиків фармацевтичного підприємства шляхом впровадження Системи екологічного менеджменту»

Тренер — Мірошніченко Тетяна, спеціаліст з екологічного менеджменту, з багаторічним досвідом роботи на провідному українському підприємстві України.

Семінар було розраховано на керівників структурних підрозділів та фахівці, діяльність яких пов’язана з впливом на навколишнє середовище: утворення відходів та поводження з ними, утворення скидів забруднюючих речовин, здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та обслуговування систем забезпечення виробництва.

Існує велика кількість ризиків, з якими може зіткнутися підприємство. Всі можливі ризики перерахувати складно. Мінімізація ризиків — це об’ємна робота, яка повинна проводитися підприємством. Будь-який ризик несе потенційні фінансові витрати.

У семінарі основи екологічного менеджменту, як один з методів мінімізації ризиків підприємницької діяльності підприємства в цілому. Впровадження СЕМ на підприємстві – інструмент для підвищення ефективності діяльності підприємства, для формування позитивної громадської думки про підприємство, для підвищення іміджу та прагнення до лідерства.

В ході семінару розглянуто питання:

1. Переваги впровадження СЕМ.

2. Загальні вимоги стандарту ISO 14001. Область застосування.

3. Екологічна Політика.

4. Ролі. Відповідальність. Повноваження.

5. Екологічні аспекти. Обов’язкові вимоги, визначення, ідентифікація, управління.

6. Екологічні цілі.

7. Вимоги до персоналу.

8. Інформування.

9. Екологічний моніторинг.

10. Управління невідповідностями.

11. Екологічні ризики. Визначення, оцінювання.

12. Внутрішні аудити.

13. Документація.

14. Аналіз СЕМ з боку керівництва.

В семінарі взяли участь більше 70 слухачів.

Дякуємо всім за участь!

Чекаємо на новому семінарі 26 вересня 2019 р. «Належна робота лабораторій з контролю якості» в рамках заходу: «XII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH»

Місце проведення: Україна, Київ, ACCO International Expo Center, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. метро “Шулявська”, Парк ім. А.С.Пушкіна

Час проведення: 15.30 — 17.30 | ЗАЛ «СИНІЙ».

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях