Навчання за темою «GDP. Уповноважена особа фармацевтичного складу»

Навчання за темою «GDP. Уповноважена особа фармацевтичного складу»

В ході семінару було оглянуто нормативну базу, яка регламентує діяльність Уповноваженої особи фармацевтичного складу, розглянуто обов`язки УО: організацію вхідного контролю, надання дозволу на реалізацію продукції, що надійшла, зміна статусу продукції, ведення реєстру ЛЗ, що надійшли, контроль наявності діючих сертифікатів відповідності вимогам Належної виробничої практики, тощо.

За підсумками навчання, Завідуючі складами отримали сертифікати «Стандарти Технології Розвиток».

Последние отзывы

Отзыв:

ОВ «Фармпланета» - динамічна фармацевтична компанія, що прагне до постійного розвитку і покращення форм співпраці. Однією із основних цілей на 2016 рік Компанія визначила «Постійне підвищення професійної компетенції на всіх рівнях, використовуючи принцип «якість починається і завершується навчанням». Одним з основних потенціалів успішного розвитку Компанії ми бачимо наших спеціалістів, їх постійний розвиток, покращення теоретичних знань, підвищення їх кваліфікації, що приведе до підвищення ефективності рооти кожного співробітника компанії в цілому. 12 серпня 2016 року відбувся корпоративний тренінг «GDP. Уповноважена особа фармацевтичного складу» для ключового персоналу аптечних складів ТОВ «Фармпланета», який було організовано ТОВ «Стандарти Технології Розвиток». Автор та ведучий тренінгу Кузьмицький Кирило – спеціаліст з впровадження систем якості, валідаці\ інженерного, лабораторного обладнання, комп’ютерних систем. Корпоративний принцип проведення навчання повністю відповідав цілям і потребам нашої Компанії, ефективно використовуючи самий найцінніший ресурс – час. Від імені керівництва ТОВ «Фармпланета» хочу висловити подяку колективу ТОВ «Стандарти Технології Розвиток», автору та ведучому тренінгу Кузьмицькому Кирилу за цікавий, а головне корисний для роботи інформаційний матеріал. Всі учасники тренінгу високо оцінили рівень проведення корпоративного навчання, яке основане на практичних навичках тренера і будуть ефективно впроваджуватись на ТОВ «Фармпланета»

Ф.И.О.:
Начальник відділу якості ТОВ «Фармпланета» Качанюк Валентини

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях