GLP/QAP: ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ і GLP. Корпоративний семінар для АкроВетЛаб

GLP/QAP:  ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ і GLP. Корпоративний семінар для АкроВетЛаб

« GLP/QAP:  ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ і GLP»  — семінар, який було  проведено 16 квітня  в аудиторії та у тісній співпраці з колективом дослідників компанії ТОВ «АкроВетЛаб».  

Програмою семінару було охоплено ключові аспекти впровадження та функціонування системи забезпечення якості (ЗЯ) у дослідних/випробувальних лабораторіях згідно принципів належної лабораторної практики (НЛП/GLP), зокрема щодо: вимог до персоналу ЗЯ і його взаємодії з керівниками лабораторії, керівниками та персоналом GLP – досліджень; аналізу та оцінки ризиків і функціонування ризик-орієнтованої системи інспекцій ЗЯ для гарантії якості досліджень і їх результатів через беззастережне дотримання вимог НЛП.

Вивчення положень чинних нормативних документів GLP OECD та  обговорення низки питань щодо впровадження їх на практиці пройшло в атмосфері активної та плідної дискусії між всіма учасниками семінару.

Семінар було проведено в повному обсязі згідно заявленої програми. Тренер компетентний та добре володіє матеріалом теоретично та має великий практичний досвід. Учасники провели дискусію з тренером відповідно до пройденого матеріалу та були задоволені результатом.
Рекомендую дану тему для керівників та працівників відділу забезпечення якості підприємств, працюючих по стандарту GLP.
Рекомендую даного тренера, як фахівця з практичним досвідом

Viktor Tishchenko
Head of QA department
ACRO Vet Lab

Ви завжди можете замовити корпоративне навчання за цією темою і з задоволенням проведем навчання в нашій учбовій аудиторії або у вас на підприємстві. Ознайомитися з програмою можна за ПОСИЛАННЯМ.

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях