Особливості фармацевтичної розробки комбінованих твердих лікарських форм

Акція в грудні до нового 2024 року! 2 = 4! Подробиці читай ТУТ!

Час проведення: 10.00 – 13.00

Вартість:

— 3600 грн. при реєстрації до 24.11.2023 р. (знижка 10%), 720 грн. – 2-й та кожен наступний учасник

— 4000 грн. при реєстрації після 24.11.2023 р., 800 грн. – 2-й і кожен наступний учасник

Автор та ведуча: Панишева (Тригубчак) Оксана. Доктор фармацевтичних наук, доцент, старший інженер-технолог технологічної лабораторії твердих лікарських засобів АТ «Фармак», автор близько 200 наукових робіт. Має 10-річний досвід викладання на кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського національного медичного університету та 7 років практичної діяльності в фармацевтичній розробці на АТ «Фармак».

Програма:

— Алгоритм розробки комбінованих твердих лікарських форм.

— Створення оригінального засобу (на прикладі комбінованих таблеток з порошку кріоліофілізованої ксенодерми свині 1-го та 2-го шарів).

— Розробка препарату з фіксованою комбінацією (на прикладі таблеток ацетилсаліцилової кислоти з аторвастатином).

— Розробка лікарського засобу з добре вивченим медичним застосуванням (на прикладі шипучих таблеток ацетилсаліцилової кислоти, парацетамолу і аскорбінової кислоти).

— Створення генеричного комбінованого лікарського засобу (на прикладі порошку для орального розчину на основі парацетамолу, аскорбінової кислоти, фенілефрину гідрохлориду і феніраміну малеату).

Також пропонуємо вам курс з фармацевтичної розробки — Авторський курс Сергія Кашуцького для самостійного навчання. Курс з 6 модулів.

Переходьте за посиланням, дивіться програму, ролики, реєструйтеся, вчіться!

Обратная связь

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгене рировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях