Особливості фармацевтичної розробки комбінованих твердих лікарських форм
Акція в грудні до нового 2024 року! 2 = 4! Подробиці читай ТУТ!
Час проведення: 10.00 – 13.00
Вартість:
— 3600 грн. при реєстрації до 24.11.2023 р. (знижка 10%), 720 грн. – 2-й та кожен наступний учасник
— 4000 грн. при реєстрації після 24.11.2023 р., 800 грн. – 2-й і кожен наступний учасник
Автор та ведуча: Панишева (Тригубчак) Оксана. Доктор фармацевтичних наук, доцент, старший інженер-технолог технологічної лабораторії твердих лікарських засобів АТ «Фармак», автор близько 200 наукових робіт. Має 10-річний досвід викладання на кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського національного медичного університету та 7 років практичної діяльності в фармацевтичній розробці на АТ «Фармак».
Програма:
— Алгоритм розробки комбінованих твердих лікарських форм.
— Створення оригінального засобу (на прикладі комбінованих таблеток з порошку кріоліофілізованої ксенодерми свині 1-го та 2-го шарів).
— Розробка препарату з фіксованою комбінацією (на прикладі таблеток ацетилсаліцилової кислоти з аторвастатином).
— Розробка лікарського засобу з добре вивченим медичним застосуванням (на прикладі шипучих таблеток ацетилсаліцилової кислоти, парацетамолу і аскорбінової кислоти).
— Створення генеричного комбінованого лікарського засобу (на прикладі порошку для орального розчину на основі парацетамолу, аскорбінової кислоти, фенілефрину гідрохлориду і феніраміну малеату).
Також пропонуємо вам курс з фармацевтичної розробки — Авторський курс Сергія Кашуцького для самостійного навчання. Курс з 6 модулів.
Переходьте за посиланням, дивіться програму, ролики, реєструйтеся, вчіться!