Контроль качества, мониторинг частиц, микробиологический мониторинг, анализ рисков для программы мониторинга микроорганизмов
Час проведення: 10.00 – 13.00
Мова навчання: українська
Вартість:
- 6 300 грн. при реєстрації до 28.04.2025 р. (знижка 10%), 1 575 грн. – 2-й та кожен наступний учасник
- 7 000 грн. при реєстрації після 28.04.2025 р., 1 750 грн. – 2-й і кожен наступний учасник
Автор та ведучий: Шотурма Петро Васильович – GMP аудитор та консультант по фармацевтичному виробництву, сертифікований інспектор. Загальний досвід у фармацевтичній галузі – 23 роки, із них 10 років на виробничому підприємстві (включаючи досвід із валідації процесів та забезпечення якості). Провів понад 50 експертиз проєктів фармацевтичних підприємств, брав участь у більш ніж 100 аудитах фармацевтичних підприємств. Із 2007р. викладав у Державному навчальному центрі «GMP/GDP», Україна.
Матеріал занять ґрунтується на досвіді консультанта. За основу взяті чинні правила GMP ЄС та гармонізовані підходи, що застосовуються з урахуванням та рекомендацій ISPE, PDA.
Цільова аудиторія: рекомендовано для відділу Контролю якості, Мікробіологів, Спеціалістів відділу забезпечення якості, що задіяні в розробці Програми мікробіологічного моніторингу, Аналізі ризиків для програми моніторингу мікроорганізмів.
У ході навчання будуть розглянуті як вимоги так і практичні аспекти впровадження. Найбільш жвава дискусія у фармацевтичному середовищі завжди стосується регуляторних очікувань після оновлення Додатку 1 EU GMP. Запропонований автором підхід до визначення пріоритетності впровадження нових вимог заснований на оцінці ризиків для кінцевого споживача лікарського засобу.
Програма
- Особливості контролю якості для різних технологій виробництва стерильних лікарських засобів у світлі оновлених вимог.
- Концепція контейнер-укупорювальний засіб (CCIT), що відповідає GMP. Підхід до розробки CCIT для продукту у флаконі, укупореному пробкою та закатаному ковпачком. Рутинне тестування цілісності продукції у флаконах.
- Оцінка впливу різних факторів при виробництві стерильних лікарських засобів для формування Програми мікробіологічного моніторингу. Аналіз ризиків для визначення Програми мікробіологічного моніторингу.
- Зв’язок контролю якості із CCS.
- Онлайн моніторинг часток та мікроорганізмів у світлі оновлених вимог.
- Дискусія